Únor 2011

Infinite Fight - kapitola 14

10. února 2011 v 15:24 | Sakura Chiyoko(Chiyoko) |  Infinite Fight-povídka
Infinite Fight - kapitola
14 (Odmítnutá láska…)
Yuto Ichiro
"Jsi v pořádku Yuto, nechtěl jsem na tebe tolik tlačit můžeš si odpočinout,jak dlouho budeš chtít, ale nejdříve bych ti
chtěl něco říct. Nevím jestli dělám dobře a jestli bych ještě neměl počkat,ale čím více se na tebe dívám,tím více mě to ubíjí."řekl Lu a sedl vedla Yuta a začal mu říkat to co má na srdci. "Řeknu ti takový příběh,který se týká tvého otce neboli tvého příbuzného Kenshina.Kenshin miloval tvoji matku z celého srdce,ale jednou se objevila jedna krásná žena,které tvého otce svedla.Kenshin se do té dívky zamiloval,ale stále miloval tvoji matku.Právě tento románek popletl hlavu Kenshinovi a ten byl uvězněn v komnatě,když zjistila tvá matka co se děje,tak seslala kletbu na tu dívku a z té dívky se stala kočičí žena.Tvá matka nebyla zlá,ale spíše tak pomohla Kenshinovi i té dívce.Ta dívka dostala věčné mládí a lásku syna Kenshina.Jenomže tvá matka ji řekla,pokud tě můj syn odmítne,tak jeho láska k tobě zmizí,jelikož v mém synovi je odraz mého může Kenshina. Všechno co bylo mezi tebou a Kenshinem zmizí a můj syn si nic nebude pamatovat,tak zvaž,kdy mu řekneš celou pravdu. Ta kočičí žena jsem já!!",řekl Lu a přeměnil se na Lu-chan. Yuto strnul,protože v tu chvíli se mu obnovili veškeré vzpomínky co měl Kenshin na Lu-chan. "L..Lu-chan si to opravdu ty?",zeptal se Yuto,ale to už nemluvil Yuto ale obraz Kenshina,který žil v Yutovi. Yuto Lu-chan objal a políbil ji. Lu-chan byla nesmírně ráda,že ji Kenshin stále miluje,ale necítila se dobře,jelikož Lu-chan chtěla Yuta a ne Kenshina. "To není správné,to nemůžu udělat,já chci Yutovu lásku a ne Kenshina, za tu kletbu jsem dostala srdce Yuta,ale ted to vlastně není ani Yuto!",říkala si Lu-chan v duchu. Lu-chan sundala svůj náhrdelník,který měla na krku a nasadila ho Yutovi.Tento nehrdelním,zabraňoval,aby Yuto nebyl ovládán Kenshinem. V tu chvíli,kdy mu nasadila Lu-chan náhrdelník na krk se Yuto vrátil k normálu. "Promiň Lu-chan,ale já tě nemiluji,já tě vlastně nemůžu milovat,je mi moc líto.Já nejsem Kenshin,ale já jsem Yuto,mam své vlastní srdce,možná se do tebe zamiluji,ale právě nic k nikomu necítím!",řekl Yuto a když odmítl Lu-chan,tak veškeré vzpomínky na Lu-chan zmizeli. Konečně se mohla Lu-chan měnit na svoji původní podobu a nemusela zůstávat v podobě muže Lu.Avšak Lu-chan nechtěla vyvolávat zbytečné potíže ve světě lidí,tak raději chodila v podobě Lu,ale taky hlavně kvůli Kameko,která Yuta miluje. Lu-chan byla smutná,ale i ráda,že se tak Yuto rozhodl, její láska však k Yutovi nezmizela. Yuto věděl, že Lu je Lu-chan a ona věděla,že o tom ví. "Tak co kdybychom šli znovu trénovat,sice ses zlepšil,ale stále ne na tolik,aby si odvrátil můj útok a ještě na mě zaútočil svým. "Abych nezapomněla musím tě naučit Hyotsu.To je základní útok samurajů jako jsem my.Je to takový šrám,podle toho jaké tvůj meč ovládá síly.No můj meč je ledový,takž
bude mít ledové Hyotsu a tvůj meč má světelné a temné Hyotsu jelikož život přestavuje světlo a smrt přestavuje temnotu.Oboji tě já nedokážu naučit,tak se raději zaměřím na světelné Hyotsu.Předtím než tě naučím Hyotsu musíš odrazit můj útok a zaútočit na mě!",řekl Lu a nasměroval meč na Yuta a Yuto se usmál a řekl: "Teď to dokážu Lu,tak jen pojď. Lu na Yutu zautočil a přesně jak řekl Yuto,zvládl to.Yuto zablokoval útok Lu a zautočil na Lu,tak velkou silnou,že Lua odrazil na zem a pořezal ho katanou do ramena.Lu zůstal sedět na zemi a byl velmi překvapený,kde nabral tolik sily, když ještě před chvilkou sotva mohl stát. Yuto se rozběhl k Luovi a chytl ho pod paži,aby mu pomohl vstat a řekl: "Promiň,to jsem nechtěl,jsi v pořádku?". Lu se začervenal,jelikož ještě tak blízko k Yutovi nikdy nebyl a Yuto to zpozoroval,že se Lu začervenal a znovu se usmál. "To je dobré Yuto je to jen škrábnutí,kdyby tvůj útok nebyl jen katanou,ale Hyotsou,tak jsem už dávno pod drnem.",řekl Lu. "To neříkej,ja ti to zavážu!",nabídl se Yuto.Ale Lu chytl Yutovu ruku a řekl: "Koukej!", Lu si začala ránu hojit nějakým podivným zaklínadlem,jelikož se na pravé ruce Lu objevil znak a jeho ruka zářila. "Vidíš,toto je další věc co ti musím naučit,hojit si rány sám!",usmál se Lu. "Ach to jsem si ulevil,kdyby se ti něco stalo,tak bych to snad ani nepřežil."řekl Yuto. "Dobrá musím tě naučit Hyotsu než se Yutaka vrátí,jelikož až se vrátí,tak tě teprve bude čekat velké překvapení,které by ti mělo popohnat dopředu.",řekl Lu a společně s Yutakem cvičili jeho Hyotsu.naučí se Yuto Hyotsu?jaké překvapení ho čeká?Jak se vyvine jejich vztah?Kdy na ně opět zaútočí Tamika,To se dozvíte v dalších části,tak si je nenechte ujít!!Pokračování příště.

PS:TATO CAST JE NAPSANA PRED NEKOLIKA LETY,NEVIM ZDA BUDU POKRACOVAT V PSANIM POVIDEK..PODLE ZAJMU A TAKY CASU,DEKUJI ZA POCHOPENI.JE MOZNE ZE BY ZASE ZACALA PSAT,ALE NIC NESLIBUJI.


Další rok a další minulost....

8. února 2011 v 19:49 | Sakura Chiyoko(Chiyoko) |  Anime Deník-by Sakura Chiyoko
metin2
Tak co by mela vykladat,jedno nestesti v lasce za druhym,pokuzel to co by psala bylo by na dluho,jdna laska prichazi a druha odchazi,ale nikdy si neovedomyme,co je pro nas dulezite.Kdyz jsem si myslela ze sem zamilovana..zahodila sem svoji sanci..a muzu si za to sama..ten clovek pro me velmi znamenal,ale diky me sem o nej prisla..ale ted jsme kamaradi a doufam ze budeme na dale a treba nekdy v budoucnu se nase cesty znovu spoji..pozdeji sem potkala cloveka,ktery me snazil zapomenou,dvoril semi hodne dlouho,ale ja neverila a neverila,trvalo mu hodne nez me presvedcil ze me ma rad a nakonec sem mu uverila.Asi sem se zamilovala znova? Nebo sem jen chtela zapomenout? Na toho koho sem opravdu mela rada? To asi nikdy nezjistim.Byl to clovek,ktere mu sem verila stala sem pri nej a on pri me,byl na me hodny mily.Jenze se zase vscehno pokazilo,ale tentokrat ne diky me ale diky nemu,daval bohuzel prednost hre nez me.Kdyz mi rikal libezne slova miluji te,jsi pro me vse,nikdy bych te nechtel stratil,udelam vse,aby jstebou byl,bohuzel byli to jen plane slova.Bohuzel sem uverila nepravemu cloveku,ktery mi snad lhal cleou dobu ze me ma rad a nidky me nemiloval jen pro to aby nebyl sam a kdyz se obevila jina,tak jako ja kdyby byla vzduch jako kdyby neexistovala.Kdyz sem ho zadala o vysvetleni..nechtel nic resit, bylo vse jedno,tento clovek mi hodne ublizil..strasne moc...brecela sem dlouho,dlouho me to bolelo,ale nakonec si uvedomyla,ze to byla jen touha,ale ne nasla,predvetceni co chtel on.Uz nikdy by s nim nechtela byt,pac jeho chovani bodalo jako nuz.Kdyby mela vscehno vysvetlovat byla by tu do rana..Verila sem mu..mela sem ho rada a on nikdy neveril me,ze to tak myslim..proto sem tuto tematu uzavrela a nidky nebudem koukat do minulosti,jak rika prislovi zij dneskem.. neohlizej se na to co bylo a ani na to co bude..sve stesti najdes a ja tomu verim..pac chybama se clovek uci..Tim vice clovek chyb udelam tim vice se nauci a bude se jich vyvarovavat..Konecne uz sem zase sama sebou a netrapi me zadny muz a zatim kolem me v realu je same stesti :P dokonce me muj pritel se ktrym sem chodila..4 mesice a pak rozesla pozadal o ruku..takze doufam ze tento rok pro me prinese jen to dobre a raduji se s kazdeho dne co nastane a co mi prichysta..pac sem priravena na vscehny prekazky..Tak doufam ze i vy budete mit v zivote jen stesticko a budete stastni :) !!

§


Death Note (CZ) ep.11

8. února 2011 v 19:29 | Sakura Chiyoko |  Death Note (CZ) episode
Death Note (CZ) ep.11


Death Note (CZ) ep.10

8. února 2011 v 19:29 | Sakura Chiyoko |  Death Note (CZ) episode
Death Note (CZ) ep.10


Death Note (CZ) ep.9

8. února 2011 v 19:26 | Sakura Chiyoko |  Death Note (CZ) episode
Death Note (CZ) ep.9