Květen 2008

anime poples - photoshop

31. května 2008 v 18:15 | Sakura |  Sakury(mé)anime koláže a výtvory
Konichiwa,přesto že mám zlomený prst a na ruce sádru,tak s blogem pokračuj dál,jen povídky se opozdí!Sformátovala jsem si PC a po 4 hodinové práce se mi podařil nahrád photoshop,ani nevíj jak se mi to povedlo,ale zatím jede.Stáhla jsem si pár brusher a vyskoušela jsem jen některé na čistý papír a vznikl z toho moc pěkný obrázek.Umělci by řekli mistrovské dílo,mě se to líbí a nevím jak vám!To musíte posoudit,prostě jsem plácala všchno dohromady a nakonec je to pěkné!Líbí se vám takové mé plácáničko?Paa


Glavos-galerie 1

31. května 2008 v 16:58 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Perex

Elrogors a Sirius-galerie 1

31. května 2008 v 16:40 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Photobucket
Zbytek pod perexom!

Armace(Armeis)-galerie 1

31. května 2008 v 15:53 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Zbytek pod perexom!


od Pitríska-chan

31. května 2008 v 15:17 | Sakura |  mé diplomky za bleskovky
Diplomek za bleskovku od Pitríska!Arigato!

Diplomek-vyhodnocení blogu od Mia.sweet

31. května 2008 v 15:15 | Sakura |  Sakury diplomky-různé
Vyhodnocení blogu od Mia.sweet.Moc arigato!

Milgasia (Mirgazia)-galerie 1

31. května 2008 v 13:25 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Zbytek pod perexom!


Jiras-galerie 1

31. května 2008 v 12:34 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Zbytek pod perexom!

Soutěž o nej anime obrázky! - 1.kolo

31. května 2008 v 11:11 | Sakura |  Souteže
Konichiwa,tak a je tu první kolo soutěžě o nej obrázek v tomto kole vypadnou 2,kteří budou mít nejméně bodů a dostnou malý diplomek za účast!Škoda,že se všecí co se přihlásili nezúčastnili je to škoda.Apoň,že ti kteří postoupí,tak budou soutěžit i v dalších kolech!Nezapomeňte dát svému favoritovi hlásek!Bude se hlasovat týden do dalšího pátku,tak to je všem!Téma bylo anime neko girl,tak které je nej?
1.neko girl od BloodGirl16
2.neko girl od Ekoupíra
3.neko girl od Hina
4.neko girl od Katie
5.neko girl od Mia.sweet
6.neko girl od Miako Suzuki
7.neko girl od Mitsuki
8.neko girl od mizunata
9.neko girl od nikýska
10.neko girl od Sajuri
11.neko girl od Sora Naegido22
12.neko girl od Stefi-chan
13 neko girl od kiwy

Halshifom(Hallusiform)-galerie 1

31. května 2008 v 11:11 | Sakura |  Slayers-obrázky boys
Photobucket
Zbytek pod perexom!

Soutěž o nej anime colorku! - 2.kolo

31. května 2008 v 8:19 | Sakura |  Souteže
Soutěž o nej anime colorku! - 2.kolo
Konihiwa,konečně můžeme zahájit předposlední kolo soutěže o nej colorku!Moc všem arigato, že jste dodrželi termín a odevzdali jste mi colorku hotovou v čas!Už abych přestala kecat a soutěž konečně začala,že?V tomto kole vypadne jeden soutěžící a další kolo bude poslední finále,tak se snažte a hlasujte pro svého favorita!
1.colorka od Ayame Shinigaki
2.colorka od BloodGirl16
3.colorka od Katie

Diplomky za 20. Bleskovku

30. května 2008 v 19:44 | Sakura |  Diplomky-za bleskovky
Diplomky!!!!!!!!!!!!
Společný pro ostatní co se Bleskovky zúčastnili!

od Miyuki Naraka

30. května 2008 v 19:44 | Sakura |  mé diplomky za bleskovky
Diplomek od Miyuki Naraka za bleskovku!

od Katie-sama

30. května 2008 v 19:36 | Sakura |  mé diplomky za bleskovky
Diplomek od Katie za bleskovku!Arigato!

Cenka od nikýska za nej SB dne!

30. května 2008 v 19:34 | Sakura |  Sakury diplomky-různé
Cenka od nikýska za nej SB dne!Arigato!

od Termííík

30. května 2008 v 19:32 | Sakura |  mé diplomky za bleskovky
Diplomek za bleskovku od Termííík ariagato!

Gravitation-resence

30. května 2008 v 19:29 | Sakura |  Gravitation
Jedno upozornění pro všechny, kteří ještě nikdy neměli s Gravitation tu čest - tohle anime je tzv.: Shounen ai - čili pojednává (mimo jiné) o milostném vztahu dvou mužů. Ale bylo by zbytečné kvůli předsudkům odsoudit něco, co jste ještě v životě neviděli, takže kdo chce, ať si prosím přečte tuto recenzi a udělá si obrázek vlastní ^_^. Kdo si myslí, že by shounen ai nerozchodil, tak ať tuto recenzi raději nečte (i když je to škoda...).
Ke Gravitation jsem se dostala naprostou náhodou - přes jedno malé hezké music video - ale hned jsem si tohle anime zamilovala. A po AMVčku jménem "Infection" (podívejte se na AMV.org, máte-li zájem - ale pozor, tohle AMV je plné spoilerů - čili prozrazení děje), jsem Gravitation totálně propadla, protože to bylo první a poslední music video, u kterého jsem brečela (bez komentářů, ano?). Ale trvalo ještě docela dlouho, než se mi dostal tenhle seriál kompletně ke zhlédnutí.
Gravitation má pouhých 13 dílů a dvě OVA, ale rozhodně je na co se dívat. Na své si přijdou nejen fangirls, ale i SA dosud nezkažení jedinci - osobně znám docela dost kluků, kterým se Gravitation líbí, při čemž oni sami se nijak vážně nezajímají o jiné shounen ai/ yaoi tituly. Proč? - Gravitation je totiž komedie a když říkám komedie, myslím KOMEDIE. Nádherným způsobem je v něm naporcován humor s vážnými scénami, takže výsledný mix stojí opravdu za podívání. Zároveň musím říct, že Gravitation patří k těm nejznámějším titulům z shounen ai/yaoi anime tvorby (z manga tvorby by samozřejmě měl pár hodně vážných konkurentů ^^).
Ale k příběhu - o co tady běží. Shuichi Shindou je nadějný mladý zpěvák v dvoučlenné kapele "Bad Luck". Druhou částí kapely je kytarista Hiroshi Nakano přezdívaný Hiro. Shuichi a Hiro společně sní o hvězdné kariéře v hudebním showbyznissu - za pomoci manažera Sakana, který se snaží jak může, ale většina jeho pokusů končí trochu neslavně - z části rovněž Shuichiho vinou. A tak má Sakano-san už za sebou pár pokusů o sebevraždu (skákání z okna se nepovedlo, protože okno bylo metr a půl nad zemí ^_-), dost nervových kolapsů a výčitky typu: "Cítím se jako naprosto neschopný manažer!". Shuichi touží být zpěvákem kvůli svému velkému idolu a velice populárnímu zpěvákovy již rozpadlé kapely Nitlle Grasper - Ryuichimu Sakumovy, kterému se chce Shuichi v každém ohledu podobat. Zatím však moc šancí neměl - pak však přijde zlom - dělat předskokana na konzertě populární skupiny ASK. To by byla naprostá šance prorazit. Shuichi proto píše cestou parkem text k nové písničce Bad Luck (nebo spíše snaží se něco vymyslet), když mu vítr vyrve papír z ruky. Shuichi se za papírem rozběhne, ale ten už mezitím někdo chytil - mladý a dobře vypadající cizinec s (na Japonsko naprosto netypickými) blonďatými vlasy a světlýma ostrýma očima. Cizinec si text Shuichiho písně přečte a prohlásí, že Shuichi má nulový talent a ten text je brak, načež odejde. Shuichi je z toho vedle a další den nemůže myslet na nikoho jiného, než na záhadného cizince, který ho urazil. Hirovy řekne, že by ho chtěl najít kvůli omluvě za ta ostrá slova o jeho talentu, ale sám sobě si přizná, že na něj nemůže zapomenout, protože vypadal tak cool. Když jde toho dne domů, tak toho cizince matně zahlédne v luxusním voze. Vyřeší to po svém - skočí mu před auto...
Jak později vychází najevo, cizinec se jmenuje Yuki Eiri a je známým a toho času nejpopulárnějším spisovatelem románů pro ženy. Shuichi, který právě zjistil, že se do něj zamiloval, ale brzy pochopí, že ten Yuki Eiri, který je prezentován na veřejnosti je jen maska. Za chladným pohledem, jednáním s odstupem profesionála a sebevědomým přehledem se skrývá člověk s bolestnou minulostí a zraněné srdce. A právě Yukiho temná minulost je nejvážnější částí Gravitation.
A tak se rozehrává nejenom jeden složitý milostný vztah, ale i Shuichiho kariéra a zrození hvězdy, jménem Bad Luck. Po té, co do kapely přibude ještě jeden člen - Suguru Fujisaki, který perfektně ovládá klávesy a mixování se může celá věc rozjet. A samozřejmě to nebude věc jednoduchá. Ale Shuichi má kromě té smůly i trochu štěstí, neb hned první předskokanské vystoupení Bad Luck zachrání hvězda z největších - Sakuma
Ryuichi (představte si, co by jste dělali, kdyby jste na vašem prvním konzertě byli (z jistého důvodu) naprosto paralyzování a nemohli zpívat, publikum se bouřilo a najednou se odněkud ozval zpěv písně, která byla naprostou hitovkou a objevil se váš velký idol, prošel ze zadních řad až na pódium a tam řekl, že by si všichni měli poslechnout, co chcete zpívat. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších scén z Gravitation! ^^). A štěstí pokračuje - první vlastní konzert, první vystoupení v televizi, první videoklip a milion prodaných CD. A kromě toho rozehrání konkurenčního boje, v kterém jsou jisté osoby schopné jít přes mrtvoly. Touha po slávě je totiž velice nebezpečná věc, stejně jako zdánlivě poklidné vody hudebního showbyznissu. Kdo z nich nakonec vystoupí jako vítěz a koho utopí? To se už musíte podívat sami. Rozhodně to doporučuji, mě totiž tenhle seriál zbavil všech těch zažitých předsudků, kterých je v naší republice ještě dost.
Jak jsem již říkala, Gravitation je komediální seriál. Často se tu vyskytují superdeformed, různé bláznivé kostýmy (pes, banán, zavazadlo (nu což, Shuichi se chtěl zadarmo dostat do New Yorku), plechovka, králík, ožrala,....) apod...Seriál má v komediálním směru opravdu v ruce samé trumfy. Už jenom Ryuichiho rozdvojenou osobnost, Shuichiho úlety stylu "Yuki mě nemá rád!!!!!", Ryuichiho bývalého manažera a nového manažera pro Bad Luck - K-sana, američana se zálibou ve zbraních (a jejich častém používání ^^), a další. Každá postava si nese jistý punc komičnosti - i věčně chladný Yuki má - převážně v kontrastu k Shuichimu - občas jisté komické scénky (v manze povážlivě víc, než v anime). A dohromady to dává komedii, při které by se nesmál opravdu jen málokdo.
ZDROJ:--TU--